Výroba nábytku a interiéru na míru

Nábytek, který se Vám přizpůsobí.

Domluvit schůzku

Nábytek a interiéry bez kompromisu

Pokud jste už zařizovali kuchyň, byt, nebo kancelář tak sami dobře víte, že pokud vybíráte ze standardní nabídky výrobců, tak výsledek byl vždy kompromisem mezi tím co se vyrábí a tím co potřebujete. Co když se, ale nemusíte podřizovat a hledat kompromis? Odpověď je výroba nábytku na míru.

Proč si Nás vybrat

Nabízíme

Kompletní zajištění zakázky od návrhu až po realizaci nábytku na míru nebo interiéru. Do naší produkce patří například vestavěné skříně, koupelnový nábytek, knihovny na míru, skříně a komody, kuchyně na míru, nábytek do ložnice, postele na míru, noční stolky a další.
Školní nábytek, dětský nábytek, kancelářský nábytek, nábytek a vybavení prodejen, hotelový nábytek, nábytek do barů, kaváren a nábytek pro restaurace.

Cenová nabídka a návrh zdarma!

Pomáháme realizovat sny o krásnějším bydlení

Níže uvedené recenze jsou jen zlomkem všech spokojených klientů za posledních 30 let během, kterých jsme prodávali nábytek

Knihovna

15.dubna 2017

Rád čtu a za ty roky jsem naschromáždil obrovské množství knih, které jsem měl uložené halabala všude, kde to jen šlo. Nechtěl jsem další neforemný regál. V PNP FURNITURE, spol. s r.o. mi vyrobili knihovnu na míru jako jsou v anglických detektivkách. Skvělá řemeslná práce!

Petr

Praha

Vestavěná skříň

1.února 2021

Vestavěné skříně od PNP FURNITURE, spol. s.r.o. jsou úžasné a mám všechno udělané tak jak jsem si přála. Konečně mám všechno hezky roztříděné a na nic se mi nepráší. Věšák na kalhoty je super vynález.

Iva

Karlovy Vary

Kuchyně

1.listopadu 2020

Původně jsem si chtěl koupit kuchyň z hobbymarketu, ale když jsem zjistil, že je možné za normální peníze sehnat kvalitní kuchyň na míru a navíc vyrobenou ve Varech tak jsem neváhal.

Radek

Velký rybník

Nábytek a kuchyňské studio Karlovy Vary

Krymská 1734/41, 360 01 Karlovy Vary, Česká republika

Kontaktujte Nás