CZ | EN | DE | RU


Katalog

CZ | EN | DE | RU
MENU

Služby

Výroba nábytku na míru

Pokud si nevyberete z naší široké nabídky nábytku jsme schopni Vám zajistit výrobu nábytku dle Vašich specifických požadavků. Bližší informace naleznete zde. Nebo nás rovnou kontaktujte.

Zaměření

Před jakýmkoliv nákupem nábytku nebo plánování interiérů doporučujeme řádně zaměřit prostor a to včetně takových detailů jako je rozmístění zásuvek el. energie.

Doprava a vynáška

Většinu nábytku dodáváme v demontovaném stavu a zabalené do jednoho nebo více balíků. Díky tomu si můžete většinu nábytku odvézt i v osobním automobilu. V případě Vašeho zájmu jsme schopni zajistit dopravu a vynášku dle Vašeho přání a časových možností. Cena za tuto službu je odvyslá od množství nábytku, místa určení a případně počtu pater k vynesení. Na možnosti této služby se prosím zeptejte našeho personálu.

Montáž nábytku

Pokud je nábytek dodáván v demontovaném stavu je vždy potřeba provést finální montáž na místě u zákazníka. Pokud jste alespoň trochu manuálně zdatní můžete montáž provést sami nebo můžete si tuto službu u nás objednat. U vestavěného nábytku, kuchyní a některých prvků interiérů a nábytku na míru tuto montáž vždy zajišťujeme. Na ceně a možnostech zajištění montáže se můžete domluvit při objednání případně do dodání nábytku. Každý demontovaný nábytek vždy obsahuje potřebný spojovací materiál a jednoduchý grafický montážní manuál.

Čištění peří

Čištění peří a šití péřových dek a polštářů pro nás zajišťuje čistírna peří Mareš. Více informací a příjem/výdej probíhá prostřednictvím naší prodejny.

Follow us: