CZ | EN | DE | RU


Katalog

CZ | EN | DE | RU
MENU

Služby

Výroba nábytku a interiérů na míru

Pokud si nevyberete z naší široké nabídky nábytku jsme schopni Vám zajistit výrobu nábytku dle Vašich specifických požadavků. V případě Vašeho zájmu Nás neváhejte kontaktovat.

Zaměření

Před jakýmkoliv nákupem nábytku nebo plánování interiérů doporučujeme řádně zaměřit prostor a to včetně takových detailů jako je rozmístění zásuvek el. energie.

Doprava a vynáška

Většinu nábytku dodáváme v demontovaném stavu a zabalené do jednoho nebo více balíků. Díky tomu si můžete většinu nábytku odvézt i v osobním automobilu. V případě Vašeho zájmu jsme schopni zajistit dopravu a vynášku dle Vašeho přání a časových možností. Cena za tuto službu je odvyslá od množství nábytku, místa určení a případně počtu pater k vynesení. Na možnosti této služby se prosím zeptejte našeho personálu.

Montáž nábytku

Pokud je nábytek dodáván v demontovaném stavu je vždy potřeba provést finální montáž na místě u zákazníka. Pokud jste alespoň trochu manuálně zdatní můžete montáž provést sami nebo můžete si tuto službu u nás objednat. U vestavěného nábytku, kuchyní a některých prvků interiérů a nábytku na míru tuto montáž vždy zajišťujeme. Na ceně a možnostech zajištění montáže se můžete domluvit při objednání případně do dodání nábytku. Každý demontovaný nábytek vždy obsahuje potřebný spojovací materiál a jednoduchý grafický montážní manuál.

Čištění peří

Čištění peří a šití péřových dek a polštářů pro nás zajišťuje čistírna peří Mareš. Více informací a příjem/výdej probíhá prostřednictvím naší prodejny.

a

Follow us: