Naše společnost je od roku 1992 tradičním dodavatelem kvalitního nábytku a interiérů pro soukrommé klienty, veřejný sektor, hotely a restarurace (HORECA).

Jaký nábytek dodáváme

V našem sortimentu naleznete širokou nabídku kvalitního nábytku (kuchyně, sedací nábytek, postele, vestavěné skříně a šatny) Českých, Německých, Italských a dalších EU výrobců tak i výrobky z Naší truhlárny v Karlových Varech.
Kromě běžné produkce vyrábíme i atypický nábytek na klíč. V rámci veřejných zakázek dodáváme například nábytek se speciální povrchovou úpravou pro vyšší chemickou odolnost.

Kam dodáváme

Dodáváme především do Karlovarského kraje, Plzeňského kraje, Ústeckého kraje, Středočeského kraje a Prahy. Není pro Nás problém realizace zakázek i mimo výše uvedené kraje. Máme zajištěnou dopravu po celém území České republice.

Kde nás najdete

Naše společnost sídlí v lázeňském městě Karlovy Vary, kde máme kromě truhlárny i podnikovou prodejnu. Na podnikové prodejně máte možnost si prohlédnout kompletní sortiment nábytku a bytových doplňků a můžete s Naším personálem probrat možnosti výroby na klíč. Vyberete si z širokého sortimentu potahových látek a desénu dřeva.

Těšíme se na Vás!

Kam dodáváme nábytek

Cheb Chodov Chomutov Karlovarský kraj Karlovy Vary Kladno Louny Mariánské lázně Most Nejdek Ostrov Plasy Plzeň Plzeňský kraj Podbořany Praha Rakovník Slaný Sokolov Středočeský kraj Stříbro Tachov Toužim Ústecký kraj Ústí nad Labem Žatec

Kontaktujte Nás