PNP FURNITURE, spol. s r.o.

Kvalitní nábytek z Karlových Varů od roku 1992

Domluvit schůzku

Proč si Nás vybrat

Naším cílem je dodávat kvalitní nábytek za dobré ceny.

Kromě nábytku vyráběného v naší truhlárně v Karlových Varech dodáváme široké spektrum nábytku a bytových doplňků české i zahraniční produkce. I díky vlastní výrobě jsme schopni naplňovat i speciální přání v rámci realizace nábytku nebo interiérů na klíč. Přehled našich služeb jako je doprava, vynáška, zaměření a další naleznete zde.

Mezi naše klienty se řadí i významné veřejné instituce a soukromé společnosti z České republiky. Pokud budete mít zájem o představení naší nabídky nábytku, dovolujeme si Vám nabídnout kromě těchto webových stránek i návštěvu naší prodejny o rozloze cca 700m2 v Karlových Varech, kde s Vámi náš profesionální tým probere potřeby a možnosti jejich naplnění.

Nakonec bych Vám všem naším i potencionálním klientům chtěl za společnost PNP FURNITURE, spol. s r.o. poděkovat za projevenou důvěru a doufám, dále úspěšně plnit Vaše přání tak jako do současnosti.

S pozdravem

Ing. Patrik Klán

jednatel společnosti

Důležité odkazy

Nábytek a kuchyňské studio Karlovy Vary

Krymská 1734/41, 360 01 Karlovy Vary, Česká republika

Cenová nabídka a návrh zdarma!

Pomáháme realizovat sny o krásnějším bydlení

Níže uvedené recenze jsou jen zlomkem všech spokojených klientů za posledních 30 let během, kterých jsme prodávali nábytek

Knihovna

15.dubna 2017

Rád čtu a za ty roky jsem naschromáždil obrovské množství knih, které jsem měl uložené halabala všude, kde to jen šlo. Nechtěl jsem další neforemný regál. V PNP FURNITURE, spol. s r.o. mi vyrobili knihovnu na míru jako jsou v anglických detektivkách. Skvělá řemeslná práce!

Petr

Praha

Vestavěná skříň

1.února 2021

Vestavěné skříně od PNP FURNITURE, spol. s.r.o. jsou úžasné a mám všechno udělané tak jak jsem si přála. Konečně mám všechno hezky roztříděné a na nic se mi nepráší. Věšák na kalhoty je super vynález.

Iva

Karlovy Vary

Kuchyně

1.listopadu 2020

Původně jsem si chtěl koupit kuchyň z hobbymarketu, ale když jsem zjistil, že je možné za normální peníze sehnat kvalitní kuchyň na míru a navíc vyrobenou ve Varech tak jsem neváhal.

Radek

Velký rybník

Kontaktujte Nás