PNP FURNITURE, spol. s r.o.

Kvalitní nábytek z Karlových Varů od roku 1992

Domluvit schůzku

Naším cílem je dodávat kvalitní nábytek za dobré ceny.

Nabízíme široký sortiment kvalitního nábytku jako jsou kuchyně, sedací soupravy, vestavěné skříně, postele, židle.

Kromě nábytku vyráběného v naší truhlárně v Karlových Varech dodáváme široké spektrum nábytku určeného do všech místností a bytových doplňků české i zahraniční produkce. I díky vlastní výrobě jsme schopni naplňovat i speciální přání v rámci realizace nábytku nebo interiérů na klíč.
Přehled našich služeb jako je doprava, vynáška, zaměření a další naleznete zde.

Mezi naše klienty se řadí i významné veřejné instituce a soukromé společnosti z České republiky.
Pokud budete mít zájem o představení naší nabídky nábytku, dovolujeme si Vám nabídnout kromě těchto webových stránek i návštěvu naší prodejny o rozloze cca 700m2 v Karlových Varech, kde s Vámi náš profesionální tým probere potřeby a možnosti jejich naplnění.

Nakonec bych Vám všem naším i potencionálním klientům chtěl za společnost PNP FURNITURE, spol. s r.o. poděkovat za projevenou důvěru a doufám, dále úspěšně plnit Vaše přání tak jako do současnosti.

S pozdravem

Ing. Patrik Klán

jednatel společnosti

Nábytek a kuchyňské studio Karlovy Vary

Krymská 1734/41, 360 01 Karlovy Vary, Česká republika

Cenová nabídka a návrh zdarma!

Pomáháme realizovat sny o krásnějším bydlení

Níže uvedené recenze jsou jen zlomkem všech spokojených klientů za posledních 30 let během, kterých jsme prodávali nábytek

Knihovna

15.04. 2017

Rád čtu a za ty roky jsem naschromáždil obrovské množství knih, které jsem měl uložené halabala všude, kde to jen šlo. Nechtěl jsem další neforemný regál. V PNP FURNITURE, spol. s r.o. mi vyrobili knihovnu na míru jako jsou v anglických detektivkách. Skvělá řemeslná práce!

Petr

Praha

Vestavěná skříň

01.02. 2021

Vestavěné skříně od PNP FURNITURE, spol. s.r.o. jsou úžasné a mám všechno udělané tak jak jsem si přála. Konečně mám všechno hezky roztříděné a na nic se mi nepráší. Věšák na kalhoty je super vynález.

Iva

Karlovy Vary

Kuchyně na míru

01.11. 2020

Původně jsem si chtěl koupit kuchyň z hobbymarketu, ale když jsem zjistil, že je možné za normální peníze sehnat kvalitní kuchyň na míru a navíc vyrobenou ve Varech tak jsem neváhal.

Radek

Velký rybník