Naším cílem je dodávat kvalitní nábytek za dobré ceny.

Nabízíme široký sortiment kvalitního nábytku jako jsou kuchyně, sedací soupravy, vestavěné skříně, postele, židle.

Kromě nábytku vyráběného v naší truhlárně v Karlových Varech dodáváme široké spektrum nábytku určeného do všech místností a bytových doplňků české i zahraniční produkce. I díky vlastní výrobě jsme schopni naplňovat i speciální přání v rámci realizace nábytku nebo interiérů na klíč.
Přehled našich služeb jako je doprava, vynáška, zaměření a další naleznete zde.

Mezi naše klienty se řadí i významné veřejné instituce a soukromé společnosti z České republiky.
Pokud budete mít zájem o představení naší nabídky nábytku, dovolujeme si Vám nabídnout kromě těchto webových stránek i návštěvu naší prodejny o rozloze cca 700m2 v Karlových Varech, kde s Vámi náš profesionální tým probere potřeby a možnosti jejich naplnění.

Nakonec bych Vám všem naším i potencionálním klientům chtěl za společnost PNP FURNITURE, spol. s r.o. poděkovat za projevenou důvěru a doufám, dále úspěšně plnit Vaše přání tak jako do současnosti.

S pozdravem

Ing. Patrik Klán

jednatel společnosti

Nábytek a kuchyňské studio

Osadní 715/37, 170 00 Praha 7, Česká republika

Cenová nabídka a návrh zdarma!

Pomáháme realizovat sny o krásnějším bydlení

Níže uvedené recenze jsou jen zlomkem všech spokojených klientů za posledních 30 let během, kterých jsme prodávali nábytek

Knihovna

15.04. 2017

Rád čtu a za ty roky jsem naschromáždil obrovské množství knih, které jsem měl uložené halabala všude, kde to jen šlo. Nechtěl jsem další neforemný regál. V PNP FURNITURE, spol. s r.o. mi vyrobili knihovnu na míru jako jsou v anglických detektivkách. Skvělá řemeslná práce!

Petr

Praha

Vestavěná skříň

01.02. 2021

Vestavěné skříně od PNP FURNITURE, spol. s.r.o. jsou úžasné a mám všechno udělané tak jak jsem si přála. Konečně mám všechno hezky roztříděné a na nic se mi nepráší. Věšák na kalhoty je super vynález.

Iva

Karlovy Vary

Kuchyně na míru

01.11. 2020

Původně jsem si chtěl koupit kuchyň z hobbymarketu, ale když jsem zjistil, že je možné za normální peníze sehnat kvalitní kuchyň na míru a navíc vyrobenou ve Varech tak jsem neváhal.

Radek

Velký rybník